Projekt "Miś z Plecaczkiem opowiada o biznesie"


Zobaczcie jak wygląda książka "Miś z Plecaczkiem opowiada o biznesie". Kasia - redaktor serwisu Kulturantki.pl, sprawującego patronat medialny nad naszą książką, opisuje jakie wartości znajdziecie w tej pozycji. Możecie również zobaczyć zdjęcia ilustracji.

Recenzja portalu kulturantki.pl


„Miś z Plecaczkiem opowiada o biznesie” to pierwsza książeczka z edukacyjnej serii skierowanej do najmłodszych czytelników. Jestem bardzo ciekawa, o czym będą kolejne. Pewne jest jedno, że warto na nie czekać."

Kasia
redaktor portalu kulturantki.pl

Recenzja


Karolina z WNaszejBajce.pl odkryje przed Wami jakie przygody spotkają naszego Misia. Jeśli lubicie niespodzianki to nie czytajcie tej recenzji, tylko przeczytajcie książkę razem z dzieckiem.


Recenzja portalu wnaszejbajce.pl


Niewielka, niepozorna książka. Ma zaledwie kilkanaście stron, a skrywa wartościową, mądrą, inspirującą historię. „Miś z Plecaczkiem opowiada o biznesie” to pierwsza z serii książek edukacyjnych pozycja, która porusza ważny temat przedsiębiorczości. Nieczęsto w książkach dla najmłodszych znajdziemy taki wątek, dlatego tym bardziej cieszy mnie to, że taka lektura powstała i z niecierpliwością czekamy na kolejne części.

Karolina
redaktor portalu wnaszejbajce.pl

Recenzja

Pozdrawiamy,
Zespół Misia z PlecaczkiemPolityka prywatności | Regulamin portalu Miś z Plecaczkiem