Projekt "Miś z Plecaczkiem opowiada o biznesie"Darmowy e-book dla Ciebie


Mamy dla Ciebie darmowy e-book pt. "Jak rozpocząć edukację biznesową dziecka? 5 pomysłów na wspólną zabawę". Dodatkowo otrzymasz "Certyfikat Młodego Przedsiębiorcy" dla swojego dziecka. Aby je otrzymać na maila, podaj dane poniżej.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie wiadomości Newsletter Misia z Plecaczkiem

"Miś z Plecaczkiem opowiada o biznesie" jest projektem od rodziców dla dzieci i rodziców. Naszą misją jest edukacja finansowa od najmłodszych lat poprzez zabawę. Chcemy dzielić się wiedzą i namawiać do wartościowego spędzania czasu z dzieckiem.


Czy pamiętacie lekcje "Podstaw przedsiębiorczości" prowadzone przez nauczyciela, który nigdy nie prowdził działalności, ani nawet nie miał wiedzy jak założyć działalność lub spółkę? Zajęcia były nudne, wręcz frustrujące młodego człowieka, któremu przedstawia się nic nie znaczące tabelki i mówi na temat popytu i podaży.


Wartościowa wiedza od najmłodszych lat


Dlatego też przekazujemy wartościową wiedzę bazującą na doświadczeniu: organizujemy stacjonarne warsztaty, szkolenia online. W ramach projektu została wydana również książka „Miś z Plecaczkiem opowiada o biznesie”. Pięknie ilustrowana książka jest idealna jeśli chcesz skutecznie przekazać dziecku wiedzę. Odpowiednio przygotowana treść pozwala podprogowo przekazać Twojemu dziecku bardzo ważne treści finansowe.

Młodsze dzieci obserwują ciekawą historię o Misiu, natomiast ze starszymi możesz po przeczytaniu książki porozmawiać na temat pomysłu Misia. Niezależnie od wieku dany przekaz zapada w pamięci dziecka, dzięki czemu podświadomie zostaje zaprogramowane na myślenie w dany sposób i wykonywanie pewnych rzeczy zgodnie z określonym kanonem. Dziecko od najmłodszych lat poprzez zabawy kształtuje zestaw określonych cech.Proces edukacji należy rozpocząć już dziś. Wszystko rozpoczyna się w dzieciństwie i zakorzenieniu poprzez zabawę odpowiednich cech, nawyków. Jeśli dziecko nie ma dobrych wzorców biznesowych, szansa na to, że zostanie przedsiębiorcą jest statystycznie mała.

To tak, jakby od osoby, która nigdy wcześniej nie miała do czynienia z motoryzacją i dopiero zdała egzamin na prawo jazdy oczekiwać, że potrafi jeździć jak rajdowiec. To się nie może udać!

Biznesu można się nauczyć


Jednak spójrz na tę sytuację od drugiej strony: jeśli rodzic od najmłodszych lat zabiera dziecko na tor gokartowy i szkoli podstawowe odruchy, zachowania, logikę działania, strategię, taka osoba po zdaniu egzaminu na prawo jazdy będzie miała doświadczenie w prowadzeniu pojazdów większe, niż nie jeden kierowca jeżdżący 20 lat.

Dlaczego? Dlatego właśnie, że od najmłodszych lat było uczone jazdy, panowania nad pojazdem, odruchów, zachowania zimnej krwi i jazdy ze stoickim spokojem.

Zobacz co o Nas piszą rodzice. Poniżej opinia jednej z mam i jej dzieci o ksiażce "Miś z Plecaczkiem opowiada o biznesie".Zorganizuj dla swojego dziecka pierwszą nieszablonową lekcję przedsiębiorczości czytając mu książkę „Miś z Plecaczkiem opowiada o biznesie”.

Kup


A po przeczytaniu książki podaruj mu Certyfikat Młodego Przedsiębiorcy. Dodatkowo mamy dla Ciebie e-book pt. "Jak rozpocząć edukację biznesową dziecka? 5 pomysłów na wspólną zabawę".

Pobierz


Pozdrawiamy,
Zespół Misia z PlecaczkiemPolityka prywatności | Regulamin portalu Miś z Plecaczkiem